БЕЗКОШТОВНА доставка по місту при замовленні від 10 000 грн!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (067) 533-27-88
 • (050) 447-86-05
 • Відділ логістики:
 • (067) 621-92-38
 • (095) 389-46-45
 • Постачальникам і партнерам:
 • (050) 564-50-50
 • (067) 634-64-60
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Харків
Замовити розрахунок
Харків
Каталог товарів
Харків
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Оптимальний вибір для стяжки підлоги: розгляд кращих варіантів

Юрій Баранов
Час на прочитання 9 хв
Оптимальний вибір для стяжки підлоги: розгляд кращих варіантів
Вибір покриття для підлоги стає не першим завданням, яке необхідно вирішити при облаштуванні підлог. Адже спочатку треба визначитися зі стяжкою.
За визначенням – це цементно-піщаний шар у структурі основи, що створює ідеально рівну поверхню та нівелює наявні дефекти. 
Така заливка потрібна в будинку, якщо ви хочете забезпечити належний рівень комфорту та затишку. В іншому випадку - підлога залишиться горбистою, а при ходьбі будуть відчуватися ямки. 

Види стяжок підлоги

Стяжка підлоги – це спеціальний будівельний склад, який вважається основою оздоблення підлоги та безпосередньо впливає на її якість. Залежно від основних компонентів – суміші можуть бути: 
Щоб зрозуміти, який з описаних варіантів вам підійде, потрібно розуміти основну різницю між ними. Полягає вона в способі зчеплення суміші з поверхнею, а тому виділяють: 
 1. Пов'язані.
 2. Плаваючі.
 3. На розподільчому шарі.
Пов'язані – є традиційним видом стяжок. Тут немає проміжних шарів, а заливка виконується одразу на основу підлоги. Даний тип добре працює у зонах з активними навантаженнями, не тріскається. Як правило, він використовується у випадках коли потрібно покрити велику площу і мінімізувати підвищення рівня підлоги.
Плаваючий різновид застосовується в місцях: з основою невисокої якості, якщо потрібна стяжка для теплої підлоги або при облаштуванні зі стислими часовими термінами. Тут окрема збірна конструкція виконується товщиною не менше 50 мм і не зв'язується з поверхнею.
Найменування стяжки на розділовому шарі – каже саме за себе. У такому способі – існує обов'язковий додатковий прошарок між стяжкою та основою. Це може бути пласт тепло- або гідроізоляції. Цей різновид незамінний: в умовах різкого перепаду температур, якщо база непридатна для пов'язаної стяжки або при неможливості вплинути на вологість основи. 
Готова суміш для стяжки може укладатися за різними технологіями. Від обраного способу залежить складність операцій, що проводяться, а також час самого дозрівання стяжки. Інакше кажучи – періоду, у якому покриття остаточно висихне й зміцниться. Далі детальніше розглянемо кожен із них. 

Волога стяжка підлоги

Тут беруть розчин сметаноподібної консистенції із цементу, води та піску. Процес укладання починається з підготовки поверхні: очищення від пилу та інших забруднень.На основі не повинно бути тріщин, щоб суміш не витекла на нижній поверх.
По периметру прокладається демпферна стрічка, ставляться маячки. Після цього – заливається в'яжуче. 
Вологе облаштування гарантує довговічне покриття, але не позбавлене ​​недоліків. Одними з них вважаються: довгий термін просихання (до шести тижнів), відчутна вага отриманого шару на перекриття.  

Суха стяжка підлоги (або збірна)

Тут улаштування включає кілька етапів. Спочатку очищається поверхня підлоги від пилу, бруду. Далі укладається гідроізоляція (для захисту підлоги від вологи). 
Після цього розташовується шар утеплювача, на який потім кладеться суха стяжка з гіпсокартону або спеціальних гіпсових сумішей. Такий метод вважається одним із найдешевших і найшвидших для вирівнювання. 

Напівсуха стяжка підлоги

Укладання напівсухої стяжки передбачає використання спеціальної сухої суміші (на основі цементу, піску та добавок), що змішується з водою. Вона наноситься на підготовлену підлогу та ущільнюється спеціальними інструментами. 
Напівсухий варіант має високу міцність і швидкість твердіння, що дозволяє прискорити процес ремонту або будівництва.

Цементна стяжка підлоги

Багатофункціональне цементне з'єднання вирівняє навіть "найзапущеніші" області. Крім того, завдяки такому заливанню – перерозподіляється навантаження на підлогу. Цей факт дає можливість провести різні системи в основі «пирога» покриття для підлоги. 
Якісний цементний товар для замішування можна знайти в інтернет-магазині КУБ. Для цього достатньо скласти замовлення онлайн прямо на платформі або зателефонувати менеджерам за телефоном.

Самовирівнююча стяжка підлоги

Такий підвид може формувати шар завтовшки до 100 мм. На його укладання ви витратите мінімум зусиль, а залита основа точно не дасть усадки та розтріскування.
Технологія монтажу досить проста: спеціалізований розчин заливається на підлогу. Далі суміш розтікається та розподіляється по приміщенню. А для більш рівномірного розподілу фахівці користуються спеціальними валиками. 

Готова суміш для стяжки підлоги

Готові товари представлені на полицях будівельних магазинів – мають свої переваги. По-перше, кожне з поєднань приготоване на заводі згідно з чіткими пропорціями суміші. Вони також часто модифіковані різними добавками, які надають складам поліпшених властивостей. 
По-друге, виробники завжди додають рекомендовані інструкції із застосування продукту. Вони допомагають дотримуватися технологічних вимог та досягати оптимальних результатів.

Як правильно вибрати стяжку для підлоги

Правильний вибір стяжки для підлоги залежить від конкретної мети використання і характеристик приміщення. З описаних способів, очевидно, що:
 • для нульового та першого поверхів – підійде будь-який з варіантів укладання;
 • якщо площа занадто велика – варто скористатися напівсухим типом влаштування, адже тут процес можна механізувати;
 • гараж, кімнати з високою прохідністю – потребують надійного вологого способу;
 • для будівель з дерев'яними перекриттями – знадобиться полегшений формат із застосуванням сухих сумішей.

Висновок

Очевидно, що неможливо однозначно сказати який із перелічених видів підійде саме вам. Рішення про те, щоб робити оновлення самостійно або залучати для цього фахівців – також залежить від бажання домовласника. 
Головне в кожній ситуації – це чітко оцінити вихідні параметри та максимально націлитись не на здешевлення процесу, а на отримання високого результату.

 

Вибір редакції

Залиште свій коментар про оптимальний вибір для стяжки підлоги: розгляд кращих варіантів

Залишити коментар
Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору