Мінімальне замовлення для самовивезення зі складу 3000 грн, при замовленні на 15000 грн - ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (050) 447-86-05
 • (067) 533-27-88
 • Відділ логістики:
 • (095) 389-46-45
 • (067) 621-92-38
 • Постачальникам і партнерам:
 • (067) 634-64-60
 • (050) 564-50-50
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Харків
Замовити розрахунок
Харків
Каталог товарів
Харків
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Обережно шахраї

Як розпізнати шахраїв при купівлі будматеріалів

 

В даний час випадки шахрайства у сфері продажу будівельних матеріалів стають все більш поширеними. Ми вважаємо своїм обов'язком інформувати та захищати наших клієнтів від дій шахраїв. Виявити шахраїв нескладно: вони активно продають товари через сторонні онлайн-платформи, такі як OLX, Prom.ua та інші, за напрочуд низькими цінами, часто значно нижчі за ринкові. Вони використовують кілька поширених схем, про які ми зараз розповімо.

Схема 1

Шахраї використовують сайти оголошень, такі як OLX, для розміщення неправдивих пропозицій про продаж товарів за вигідними цінами. Коли потенційний покупець дзвонить за вказаним номером телефону, шахрай, часто представляючись співробітником конкретної організації, запитує список необхідних товарів та адресу доставки. Потім шахрай оформляє замовлення безпосередньо у нас, дублюючи дані про замовлення та адресу доставки, оформляючи його від імені покупця з вибором оплати при отриманні. Після того, як автомобіль доставляє замовлення на вказану адресу, аферист зв'язується з покупцем і переконує його переказати кошти за замовлення на свої банківські реквізити. Доводить це тим, що водій не приймає готівку, і нема чого побоюватися, оскільки клієнт може побачити машину з товарами. Інакше, стверджує шахрай, вивантаження неможливе.
Покупець переказує гроші шахраю. Однак водій не отримує жодного підтвердження про оплату та дозвіл від логіста на розвантаження.

Приклади оголошення на OLX та контакту у Viber:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схема 2

У цій схемі шахраї також розміщують оголошення на різних онлайн-платформах, що нагадують OLX, про продаж будівельних матеріалів за привабливими цінами від імені нашого інтернет-магазину. Вони пояснюють низьку вартість тим, що наш склад закривається і триває розпродаж. Після встановлення контакту з потенційним покупцем аферисти просять зробити передоплату у розмірі 50-100% на банківську картку, стверджуючи, що товар швидко розкуповують і немає часу на очікування. Як тільки вони одержують гроші, аферисти припиняють відповідати на дзвінки та видаляють оголошення з мережі. Коли постраждалі звертаються до нашої організації, ми, досліджуючи ситуацію, усвідомлюємо, що стикаємося з шахраями, які використовують назву нашого інтернет-магазину, щоб обдурити покупців. На сторінці Публічна Оферта ми опублікували повний список банківських реквізитів нашої компанії.

Схема 3

Наступна поширена схема обману – це так зване часткове замовлення. Жертва, переглядаючи оголошення на онлайн-майданчиках типу OLX або "Безплатка", натикається на вигідну пропозицію від шахрая. Користувач формує замовлення, покладаючись на обіцянки шахрая. Проте шахрай, коли оформляє замовлення організації, не замовляє всі товари зі списку клієнта, лише частина їх.

У момент доставки шахрай контактує із клієнтом, повідомляючи, що перша машина наближається з частиною товару, а друга машина привезе залишок. Однак він вимагає повну (100%) передоплату на карту, стверджуючи, що водії не мають можливості приймати оплату. Довірливий клієнт здійснює оплату, але друга частина товару так і не з'являється.

Схема 4

Ще одна схема шахрайства полягає з підробкою рахунку на оплату. Цей метод заснований на створенні неправдивого оголошення про продаж будматеріалів, яке видається від імені нашого інтернет-магазину. Клієнт, залучений такою пропозицією, розміщує замовлення, очікуючи на отримання товарів. Шахраї у цій ситуації вимагають 100% передоплату та надсилають фальшивий рахунок, на якому перераховані товари, сума замовлення та інформація про нашу компанію, включаючи її юридичну адресу, контактний номер і навіть логотип. Однак у реквізитах зазначено номер особистої картки шахрая. Клієнт, впевнений у справжності рахунку, сплачує його. Після цього шахраї зникають, не відправивши жодних товарів, і стають недосяжними для зв'язку.

Важливо - при переказі грошей на картку висвічується ПІБ одержувача - завжди перевіряйте цю інформацію. На сайті https://kub.kh.ua/ua/public-oferta зазначений повний перелік платіжних реквізитів нашої компанії.

 

Схема 5

У цій схемі постраждалою стороною є тільки наш інтернет-магазин. Шахрай розміщує велике замовлення продукції через наш веб-сайт із запитом доставки на конкретне місце. При прибутті вантажу шахрай зв'язується з водієм і пропонує йому вивантажити половину товарів за вказаною адресою, а решта - в іншому місці, обіцяючи сплатити всю суму після отримання замовлення. Водій погоджується, вивантажує частину товарів на першому місці, після чого прямує до іншої адреси, де, на жаль, на нього не чекають.

Шановні клієнти "КУБ", ми не розміщуємо оголошення про продаж будівельних матеріалів на OLX. Наша компанія просить вас уважніше ставитися до джерел інформації, замовляти матеріали та послуги тільки через наші офіційні канали комунікації (сайт компанії або телефон).

Кілька порад, які допоможуть не потрапити на вудочку шахраїв:

- не довіряйте низьким цінам та оголошенням на майданчику OLX та інших;

- не переказуйте гроші на особисті картки, ПІБ і реквізити яких не зазначені на нашому сайті;

- перевіряйте уточнюючими питаннями компетентність та знання асортименту продавця, часто ці питання змушують діяти шахрая емоційно;

- у разі, якщо ви натрапили на сумнівне оголошення від імені нашої організації, то попередньо телефонуйте нам в контакт-центр та уточнюйте/повідомляйте про дану акційну пропозицію.

Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору