БЕЗКОШТОВНА доставка по місту при замовленні від 10 000 грн!
 • (093) 170-14-17
 • (093) 170-86-45
 • (050) 446-55-15
 • (098) 864-80-44
 • (095) 050-10-92
 • (067) 533-43-99
 • (067) 88-790-88
 • (099) 49-175-29
 • Відділ по роботі з юридичними особами:
 • (067) 533-27-88
 • (050) 447-86-05
 • Відділ логістики:
 • (067) 621-92-38
 • (095) 389-46-45
 • Постачальникам і партнерам:
 • (067) 634-64-60
 • (050) 564-50-50
 • Бухгалтерія:
 • (095) 389-25-45
 • HR-відділ:
 • (050) 424-10-92

8.00 - 21.00
(без вихідних)
Харків
Замовити розрахунок
Харків
Каталог товарів
Харків
0 Товарів:
0 грн.
Корзина
0 compare Порівняння
0 wishlist Обране

Будівельні суміші Майстер, призначення і переваги використання

Анастасія Козир
Час на прочитання 33 хв
Анастасія Козир Керівник відділу постачання

На сьогодні існує безліч матеріалів, що застосовуються в будівництві та облаштуванні будівель і споруд різного призначення. Будівельні суміші "МАЙСТЕР" значно доповнюють вже наявний асортимент будівельних матеріалів, що дає людині широкий вибір серед товарів даного сегменту. Важливу роль під час вибору матеріалів відіграють їхні властивості, технічні характеристики, якість і ціна. Екологічна безпека для людини також не залишилася без уваги. З огляду на ці критерії, фірма "МАЙСТЕР" розробила будівельні сухі суміші, які чудово поєднують у собі якість, екологічність і конкурентоспроможність на ринку, тим самим виділяючись серед інших виробників.

У процесі проведення ремонтно-будівельних робіт невід'ємною частиною є будівельні суміші різного призначення. Розглянемо декілька варіантів застосування сухих будівельних сумішей "МАЙСТЕР".

Мурувальні суміші

Для того, щоб вибудувати конструкції з газобетону або вапняку, застосовується спеціальна кладочна суміш - "Майстер-Каркас", вироблена однойменною фірмою. Дана суміш дуже пластична і зручна в роботі. Модифіковані добавки у складі, забезпечують високу адгезію до основ, і дозволяють запобігти утворенню конденсату, і "містків холоду", що робить конструкцію досить міцною. Товщина шару кладки при цьому може складати від 2 до 6 мм. Економічність продукту досягається за рахунок невисокої витрати - 1,3 кг/м2, при товщині шару 1 мм. Також, у своєму складі суміш "Майстер-Каркас" має перліт, що вказує на тепло- і звукоізоляційні властивості, суміш може бути використана і в якості легкої вирівнювальної штукатурки для основ з пористого бетону. Екологічно чиста суха будівельна суміш "Майстер-Каркас" випускається у заводській упаковці по 25 кг.

Як суміші для цегляної кладки, відмінним вибором буде цементно-піщана суміш (ЦПС) "Майстер-Класик". Завдяки модифікаторам, що входять до складу суміші, її шар може досягати 20 мм, не втрачаючи при цьому своїх основних властивостей. Суміш "Майстер-Класик" може бути використана як для стяжки підлоги (товщина шару 10-20 мм), так і для штукатурних робіт, всередині і зовні будинків. Унікальні добавки роблять суміш "Майстер-Класик" досить міцною (10 МПа), волого-і морозостійкою (не менше 25 циклів). При товщині шару 1 мм, витрата складе 1,8 кг/м2. Випускається у заводській упаковці (мішок) 25 кг.

Штукатурні та шпаклювальні суміші

Під час завершення етапу вибудовування конструкції необхідно провести підготовку поверхонь для подальшого застосування облицювальних матеріалів. Для проведення підготівельних робіт, фірмою "МАЙСТЕР" була розроблена штукатурна цементно-вапняна суміш "Майстер-Контур ". Перевагою цієї суміші є можливість її нанесення не тільки ручним, а й механізованим способом. Завдяки компонентам, які входять до її складу, забезпечується відмінна фіксація з пористими бетонами, що дозволяє виконувати штукатурні роботи по мінеральних основах, і поверхнях з газо- і піноблоку, всередині і зовні будинків.

Висока пластичність суміші у свою чергу надає особливої зручності та легкості у застосуванні, і дозволяє створити шар до 20 мм за одне нанесення. Витрата суміші при товщині шару 1 мм складе приблизно 1,6 - 1,8 кг/м2. Цементно-вапняна суміш "Майстер-Контур" має високу морозостійкість (не менше 50 циклів), рекомендована для приміщень з підвищеною вологістю, і є при цьому екологічно чистим продуктом. Випускається у заводській упаковці (мішок) 25 кг.

Для декоративного оздоблення поверхонь "Майстер" розробив спеціальну штукатурну суміш "Майстер-Декор Короїд" . Фракція мармурового зерна - 2,5 і 3,5 мм, що дозволяє отримати виразну фактуру при невеликій витраті - 3,8 кг/м2. Наповнювачі та полімерні добавки сприяють високій міцності, адгезії, волого- і морозостійкості (не менше 50 циклів). Безпечна при використанні та експлуатації штукатурна суміш випускається у заводській упаковці (мішок) по 25 кг.

Якщо ж Ви хочете отримати максимально гладку поверхню, необхідно застосувати безпіскову тонкошарову шпаклівку "Майстер-Фронт". Висока адгезія, міцність, волого- і морозостійкість досягається за рахунок вмісту у складі модифікованих полімерних добавок. Завдяки хорошій пластичності, шпаклівка економічна в користуванні, і легко наноситься на поверхню. Для отримання якісного результату, товщина шару, що наноситься, не повинна перевищувати 3 мм. Витрата суміші при товщині 1 мм, становить 1 - 1,2 кг/м2. Екологічно чиста суміш, випускається у заводській упаковці по 25 кг.

Суміші для підлоги

 

Під час формування основ для підлоги, особлива увага приділяється технології їх облаштування. Основи можуть бути такими що підігріваються (тепла підлога), звичайні і водонепроникні. Виробник сухих будівельних сумішей "МАЙСТЕР" випустив матеріали, які використовуються для облаштування усіх перерахованих вище видів основ.

Для створення базового підлогового шару (стяжки) фірма "Майстер" розробила суху будівельну суміш "Майстер-Базис" . Вона характеризується високою адгезією до основи, міцністю (не менше 25 МПа) і високою морозостійкістю (не менше 50 циклів). Перевагою також є наявність присадок у складі, які забезпечують стійкість до утворення тріщин, не дивлячись на товщину шару, яка може варіювати від 5 до 40 мм. Витрата суміші досить економічна - 2 кг/м2 при товщині шару 1 мм. Будівельна суміш «Майстер Базис» може використовуватися для облаштування теплих підлог, є екологічно чистим продуктом. Випускається у заводській упаковці по 25 кг.

Заключним етапом в облаштуванні основи підлоги, є застосування самовирівнювального (наливного) шару. Для цих цілей була розроблена суха самовирівнююча суміш - "Майстер-Горизонт" . Ця суміш призначена для створення високоякісного фінішного шару (від 3 до 15 мм) перед використанням оздоблювальних покриттів, таких як лінолеум, килимові покриття, ламінат, паркет, плитка та ін. Полімерні наповнювачі обумовлюють високу адгезію, зручність у застосуванні, а також стійкість до стирання. Екологічно чиста розчинна суміш досить економічна - 1,8 - 2 кг/м2, при товщині шару 1 мм. Випускається у заводській упаковці по 25 кг.

Гідроізоляція

Будівельні конструкції, які передбачають періодичний або постійний вплив вологи, у т.ч. під тиском, необхідно виконувати з використанням гідроізолюючої суміші "Майстер-бар'єр". Дана паропроникна гідроізоляція з високими адгезивними показниками використовується з боку впливу вологи, і є морозостійкою (не менше 50 циклів). Мінеральні наповнювачі дають можливість використовувати гідроізоляцію "Майстер-бар'єр" як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Екологічно чиста суміш відрізняється особливою зручністю у використанні і достатньою економічністю. Товщина шару і витрата наведені в таблиці:

Вплив вологи

Товщина шару (мм)

Витрата (кг / м2)

періодичне зволоження

2 - 3

3 - 3,8

постійний вплив

2,5 - 3,5

4,2 - 5,8

постійний вплив під тиском води 0,5 Атм.

4 - 5

6,6 - 8,2

Матеріали для утеплення будівель

Сухі будівельні суміші "Майстер" займають відповідну нішу в організації систем утеплення будівель. Клейова суміш "Майстер-Супер" має у своєму складі армуючі мікроволокна, наявність яких забезпечує високу адгезію до бетонних, цементно-вапняних, цегляних поверхонь, а також до пінополістирольних і мінераловатних утеплювачів. Може використовуватися як для приклеювання, так і для армування утеплювача, має гарну паропроникність, волого- і морозостійкість. Витрата суміші "Майстер-Супер" становить 4 - 5,5 кг/м2. Форма випуску - заводська упаковка (мішок) по 25 кг.

Клейова суміш "Майстер-Термол" може використовуватися для приклеювання пінополістиролу під час легких заморозок до - 5 С. Як і вищеописана суміш, "Майстер-Термол" має гарну паропроникність, високу адгезію, волого- і морозостійкість (не менше 50 циклів). Екологічно безпечна, пластична і зручна в застосуванні. Витрата суміші становить 4,5 - 5,5 кг/м2.

Клейові суміші для різних матеріалів

Сучасні облицювальні матеріали передбачають використання новітніх клейових складів для їх монтажу. Клейова суміш "Майстер-Нормал", завдяки своїм адгезійним якостям забезпечить надійне з'єднання керамічної плитки з основою як всередині, так і зовні будинків. Мінеральні наповнювачі та полімерні добавки забезпечать хорошу пластичність, волого- і морозостійкі якості (не менше 25 циклів), зручність у застосуванні. Безпечна при експлуатації суміш "Майстер-Нормал" досить економічна і дозволяє приклеювати плитку розміром до 300х300 мм. Витрата і товщина шару, що наноситься, залежить від розміру плитки. Форма випуску - заводська упаковка по 25 кг.

Основною відмінністю клейової суміші "Майстер-Стандарт" від попередньої, є її покращена формула, що дозволяє використовувати дану суміш для приклеювання керамічної плитки розміром не більше 400х400 мм, до основ з цегли, бетону та інших міцних поверхонь, що не деформуються. Економічна клейова суміш має високу адгезію, пластичність і стійкість до сповзання з вертикальних поверхонь. Також перевагою є волого- і морозостійкість (не менше 50 циклів). Витрата клейової суміші буде залежати від розміру плитки і зубця гребінки відповідно. Екологічно чиста суміш "Майстер-Стандарт" стане хорошим вибором при облицюванні поверхонь всередині і зовні будинків. Випускається у заводській упаковці по 5 і 25 кг.

Клейова суміш "Майстер-Стоунфікс" служить для фіксації керамічної плитки, мозаїки, плитки з природного і штучного каменю до основ, що не деформуються або деформуються тимчасово. Полімерні наповнювачі та модифіковані добавки забезпечують зручність у застосуванні, адгезію високого ступеня, волого- і морозостійкість не менше 50 циклів. Висока фіксуюча здатність клейової суміші "Майстер-Стоунфікс" дозволяє виконувати монтаж плитки розміром більше 400х400 мм, без попереднього видалення старої (плитка по плитці). Витрата і товщина шару, що наноситься, залежить від розміру облицювального матеріалу. Екологічно безпечна клейова суміш випускається у заводській упаковці по 25 кг.

Високоеластична суміш "Майстер-Флекс", відмінно підійде для приклеювання керамічної плитки, а також плитки з природного і штучного каменю до основ, що деформуються. Модифіковані добавки дозволяють використовувати суміш для облицювання печей і камінів, забезпечуючи надійну фіксацію матеріалу. Клеюча суміш "Майстер-Флекс" дозволяє виконувати монтаж плитки розміром більше 400х400 мм поверх старої за методом "плитка по плитці". Витрата (1,8 - 4,5 кг) і товщина шару (4 - 12 мм), залежить від розміру плитки і зубця гребінки відповідно. Випускається у мішках по 25 кг.

Вибір редакції

Залиште свій коментар про будівельні суміші майстер, призначення і переваги використання

Залишити коментар
Каталог Контакти Telegram Viber
Вгору